Copyright (c) 2013 POLSKA SZKOŁA Przedmiotów Ojczystych im. Adama Mickiewicza. Design by B2BC STUDIO

Z ogromna przyjemnością informujemy Panstwa, że nasza Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. A. Mickiewicza w Leyton otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku.

W imieniu nauczycieli pracujących w naszej szkole , w imieniu rodziców i uczniów składam ogromne podziękowanie za otrzymane wsparcie.

Otrzymaliśmy pieniądze na wynajem sal lekcyjnych o łącznej  kwocie £3,223.14

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za otrzymane dofinansowanie, dziękujemy Stowarzyszeniu “Wspólnota Polska” za pomoc,  wskazówki i wszelkie starania.

Składamy również podziękowania dla Kancelarii Senatu RP za wsparcie  i troskę

Z poważaniem dyrekcja Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. A. Mickiewicza w Leyton

Grazyna Szczepaniak

Tatiana Suliga